Evinizi Ayrılmaz Parçası Dresuarlar | Dekor Modası
LADING

Evinizin Ayrılmaz Parçası Dresuarlar

Yemek odasında, salonda veya giriş bölümünde rahatlıkla kullanacağınız dresuar modellerinde kendi tarzınızı yansıtacak şekilde seçimler yapabilirsiniz. Çoğu modelde çekmece bölümü bulunsa da bazı modeller çekmecesiz olarak tasarlanmaktadır. Giriş bölümünde daha yaygın kullanılan bu modellerin uzun bacak kısımları ve çekmeceleri girişte ilk aşamada karşınıza çıkması ile üzerine elinizdeki bırakmanız veya anahtarlarınızı saklamak için tercih edebileceğiniz kullanışlı bir üründür.
Son yıllarda daha az tercih edilse de evlerde uygun alanlar olması durumunda kullanımı sizlere rahatlığının yanı sıra şık bir görünüm elde etme imkanı da sunmaktadır.

salon dresuar

klasik dresuar

Şık Dresuar Modelleri

Farklı renklerde ve desenlerde yapılan işçilik ile her zevke uygun olacak tarzda üretimler yapılmaktadır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması ürünü daha uzun süre kullanmanız için sizlere dayanıklı seçenekleri sunmaktadır.
Kullanım alanı oldukça fazla olan dresuar modelleri üzerinde dekorasyonu güçlendirme adına obje koyabileceğiniz masa görünümünde ancak daha dar ve uzun olarak tasarlanır.Farklılığı sevenler ve gösterişten yana olanlar için aynalı dresuar modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca kullanılan varaklarda daha dikkat çekici alanlar oluşturmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Modern veya klasik tarzda yapılan üretimler ile dekorasyonunuza göre aradığınızı bulmanız sağlanmış olunur.

dresuar tasarımları

Trend Dresuar Modelleri

Evlerde dekor amaçlı olduğu kadar kullanışlı olması nedeni ile tercih edilen dresuarlar özelikle bacak kısımlarında yapılan farklı motif ve şekiller ile etkileyici bir görünüme sahiptir. Zarif seçimler yapacak olanlar için daha az detay oluşturulurken, her zaman ihtişamı tercih edenleri etkileyecek şekilde hazırlanmış olan modellerde bulunur.
Yemek odalarında çekmece bölümü olanların tercih edilmesi üzerinde objeler ile şık bir alan oluşturmak veya yemek masası için gerekli olan parçaların konumlandırılması olabilir. Bu şekilde daha kullanışlı sonuçlar alınabilir.

dresuar

Leave a Comment

You might also likeclose