Yeni Moda Eski Mobilyalar | Dekor Modası
LADING

Yeni Moda Eski Mobilyalar

Bilindiği gibi mobilyaların da bir modası var ve bu konuda büyük firmaların sürekli çalışmalar yapılıyor. Devir teknoloji devri olsa da bazen eskiyi ve geçmişi özleyebiliriz. Mobilya konusunda da dönem dönem geçmiş yıllara ait mobilyaların moda olduğunu ve şuan için de kullanıldığını görüyoruz.

Kim evinde eski Osmanlı’ya ait mobilyalardan olmasını istemez ki? Antika ve eski tarzda geçmişi yansıtan mobilyalar 2015 yılında moda durumda, eskiye dönüşün olduğu bir dönemde pek çok kişi mobilya konusunda eski tarz mobilyalara sahip olmak isteyebilir.

Eskitme ve Retro Mobilyalar Artık Daha Moda

Eğer evinizde geçmişe ait izler istiyorsanız bunun en net örneğini mobilyalarınızda bulabilirsiniz. Gözle görülür bir değişiklik için mutlaka mobilyalarınızın eski tarz ve eski döneme ait olması gerekiyor. Bu tarz bir değişiklik arayanlara altın değerinde önerilerimiz var.

Antika alacak param yok diyenler için teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı öneriyorum. Mobilya tasarımcıların evinize nasıl da geçmiş süsü verdiğini birazdan anlatacağım. Sizlerde eski tarz büyüklerimizin evlerinde olan tarih kokan mobilya çeşitlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Antika Alamıyorsanız Bunları Yapın

Antika ürünlerin ne derece pahalı olduğunu biliyoruz. Öyle antikalar var ki değerleri milyon dolarlar ile ölçüşür. Biz evimizde geçmişe dair mobilyalar istiyorsak kesinlikle eskitme yöntemini kullanabiliriz.

Eski tarz 2. El diye tabir edilen mobilyalara para vermek istemiyorsanız, var olan mobilyaları eskitme yöntemi ile geçmişe dair izlerle süsleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapabilirim? Diye merak edenler için konusunda uzman mobilyacıları öneririm. Kaliteli bir işçilik ile gerçekten geçmiş dönemlere ait mobilya havası katılabilir.

Eğer sizlerde eskiye ufak da olsa bir dönüş yapmak ve mobilyalarınızda bunu yaşamak istiyorsanız. Dediklerimi uygulayabilirsiniz, ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var, mobilyalarınız eskitmeye uygun olmalı.

Leave a Comment

You might also likeclose